K A S Y   F I S K A L N E - > KOPIA ELEKTRONICZNA - >
 
iPOS Duet


Kasoterminal iPOS duet to:

Drukarka fiskalna z kopią elektroniczną. Zastąpi kasę fiskalną
Posiadanie urządzenia fiskalnego to podstawowy wymóg prawny w sprzedaży detalicznej.
Kupując kasoterminal iPOS duet otrzymujesz wysokiej klasy drukarkę fiskalną z kopią elektroniczną, spełniającą wszystkie wymagania określone w Rozporządzeniu Ministra Finansów, co potwierdza homologacja nr PT 2/2017 wydana przez Główny Urząd Miar.
Drukarka fiskalna służy do generowania wydruków fiskalnych: paragonów i faktur. Jej przewagą nad kasą fiskalną jest to, że sama rejestracja sprzedaży odbywa się poza częścią fiskalną. Dzięki temu masz stałą kontrolę nad tym, co wprowadzasz na paragon, a dopiero po zakończeniu rejestracji urządzenie generuje wydruk.

Terminal płatniczy
Transakcje bezgotówkowe stanowią 30% wszystkich transakcji. Średnia transakcja kartowa jest o 40% większa od średniej płatności gotówkowej.
Czy stać Cię na to, aby zrezygnować z tak dużej części twojego biznesu?
Kasoterminal umożliwia akceptację płatności bezgotówkowych bez konieczności dzierżawienia terminala płatniczego. Dzięki temu w 5-letnim cyklu życia urządzenia fiskalnego oszczędzasz kilka tysięcy złotych. Co więcej nie podpisujesz długoterminowej umowy, więc z usługi możesz zrezygnować kiedy chcesz i na jak długo chcesz. Koszty transakcji kartami VISA to 0,57% a kartami MasterCard 0,77%. Bez limitów i dopłat do transakcji, niezależnie w jakiej branży działasz.
Możesz również skorzystać z oferty terminalizacji. W ramach dofinansowania "Polska Bezgotówkowa" kupisz kasoterminal taniej o wartość terminala płatniczego i będziesz akceptować płatności kartowe zupełnie za darmo przez rok.

Aplikacja sprzedażowa, faktury on-line i bezpłatne aktualizacje
Sprzedaż rejestrujesz podłączonym skanerem kodów lub za pomocą klawiatury i wyświetlacza dotykowego. Na ekranie widzisz wprowadzane towary, co daje możliwość bardzo łatwego sterowania opcjami (rabatowanie, usuwanie pozycji, zmiana cen czy ilości). Możesz drukować paragony oraz faktury. Wystarczy podać NIP nabywcy - kasoterminal sam pobierze dane do faktury z bazy REGON.
Aplikacja zapewnia także:
- łatwe wyszukiwanie produktów po nazwie dzięki zainstalowanemu słownikowi
- automatyczny odczyt ważonych towarów
- modyfikację paragonu na każdym etapie sprzedaży
- dzielenie zapłaty na różne formy płatności
- rejestrację kilku paragonów jednocześnie
- dzielenie wprowadzonych pozycji na kilka paragonów
- obsługę zwrotów na dowolnym kasoterminalu w sieci
W przeciwieństwie do kas fiskalnych, nic nie ogranicza możliwości rozwoju funkcjonalności kasoterminala. Bezpłatne aktualizacje oprogramowania zapewnią, że iPOS duet będzie stale podążał za Twoimi potrzebami.

iPOS web - platforma online do zdalnego zarządzania sprzedażą
Każdy użytkownik kasoterminala uzyskuje dostęp do platformy iPOS web w jednej z trzech taryf do wyboru: w bezpłatnej taryfie FREE oraz w bardziej rozbudowanych wariantach STANDARD lub PREMIUM. Między pakietami można przełączać się w dowolnym momencie.
Logowanie do platformy odbywa się z dowolnego urządzenia z przeglądarką internetową, co daje kontrolę nad biznesem z każdego miejsca i o każdej porze.

Dostępne Taryfy iPOS:
FREE (0 PLN/m-c netto)
STANDARD (19 PLN/m-c netto)
PREMIUM (59 PLN/m-c netto)