www.000webhost.com

  
INNOVA Profit EJ


- Drukarka fiskalna INNOVA PROFIT EJ to kontynuacja bardzo popularnego modelu drukarki fiskalnej PROFIT, która została wyposażona w najnowszy moduł kopii elektronicznej INNOVA EJ zapewniający najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa zapisu danych fiskalnych.
- INNOVA PROFIT EJ wyposażona jest w sprawdzony mechanizm drukujący APS oraz w czytelny wyświetlacz numeryczny LED gwarantujące trwałość drukarki fiskalnej oraz wysoką ergonomię użytkowania.
- INNOVA PROFIT EJ doskonale sprawdza się w sektorach "Fashion" oraz "HoReCa". Znajduje ona również zastosowanie w małych i średnich punktach handlowych ze względu na swój kompaktowy charakter oraz ponadczasowy design.


Wydajność
INNOVA PROFIT EJ oferuję: 120 000 PLU, 7 stawek VAT oraz ewidencję sprzedaży zarówno w walucie PLN jak i EUR. Prędkość wydruku wynosi 15 linii/sek.
Mechanizm Drukujący
Mechanizm drukujący zastosowany w INNOVA PROFIT EJ został oparty na module APS, który charakteryzuje się wysoką trwałością i niezawodnością działania. Zapewnia on również cichą pracę przy dużej szybkości (15 linii/s) i wysokiej jakości wydruku. Pojemnik na papier umożliwia stosowanie rolek papieru nawet do 70 metrów długości.
Wyświetlacz
INNOVA PROFIT EJ wyposażona została w dwa wyświetlacze: operatora oparty na technologii LCD dający możliwość zmiany kontrastu wyświetlacza oraz czytelny wyświetlacz numeryczny LED przeznaczony dla klienta. Zaletą wyświetlacza LED jest jego bardzo wysoka czytelność w różnych warunkach pracy.
Komunikacja
INNOVA PROFIT EJ wyposażona jest w szereg złącz, dzięki którym możemy komunikować się z drukarką za pomocą interfejsu RS232 lub USB. Na uwagę zasługuje możliwość stosowania wszystkich rodzajów szuflad (6, 12, 24 V) dzięki czemu przy wymianie drukarki nie jest konieczna wymiana szuflady.
Zasilanie
Istotną zaletą drukarki fiskalnej INNOVA PROFIT EJ, która wyróżnia ją spośród konkurencji urządzeń zastosowanych na rynku jest zastosowanie technologii pozwalającej na pracę pomimo awarii zasilania wewnętrznego.