www.000webhost.com

 K A S Y   F I S K A L N E - > ONLINE - > > DATECS WP-500
 
DATECS WP-500


* wersja wifi - łączy się z dowolną siecią, po zaprogramowaniu nazwy sieci i hasła

- Kasa do małego i średniego sklepu
- Baza towarowa 24 000 PLU
- Programowalne klawisze funkcyjne
- Czytelne wyświetlacze graficzne
- Logo graficzne na paragonie
- Wymiana papieru typu "WRZUĆ I PRACUJ"
- Akumulator litowo-polimerowy 7.4 V/2000mAh
- Praca w niskich temperaturach od -15°C
- Współpraca z terminalem płatniczym
- Współpraca z Centralnym Repozytorium KasKasa fiskalna online DATECS WP-500 to urządzenie w swej konstrukcji dedykowane do małych i średnich placówek handlowych oraz małej gastronomii. Potwierdzony badaniami zakres temperatury pracy pozwala użytkować urządzenie przy -5°C.
Ergonomię i komfort użytkowania zapewniają zainstalowane wyświetlacze graficzne zapewniające czytelne informacje zarówno dla klienta jak i kasjera. Siedem linii wyświetlacza operatora zapewnia swobodne przeglądanie zawartości paragonu oraz kontrolę stanu naładowania akumulatora, podłączenia do sieci oraz pokazuje aktualną datę i godzinę. Natomiast system wymiany papieru typu "WRZUĆ I PRACUJ" sprawia, że obsługa kasy jest jeszcze prostsza nawet dla początkującego użytkownika.
Zastosowany w standardzie interfejs LAN oraz opcjonalne wewnętrzne moduły komunikacji bezprzewodowej zapewniają dostęp do sieci internetowej z dowolnego miejsca, w którym znajdziemy się w zasięgu sieci WIFI lub GSM.
Innowacyjna konstrukcja urządzenia, bogaty wachlarz interfejsów komunikacyjnych i funkcji dodatkowych urządzenia sprawia, że staje się ono doskonałe do małych i średnich sklepów spożywczych, przemysłowych lub wielobranżowych.
Funkcje wydruku kwitów w połączeniu z dużą liczbą klawiszy bezpośrednich PLU znajdują zastosowanie w lodziarniach, barach szybkiej obsługi, smażalniach, bistro do drukowania zamówień, w pralni lub podobnych zakładach usługowych do wydawania pokwitowań, drukowania biletów wstępu do klubów fitness, spa, siłowni czy basenów.